Purevision

Bausch & Lomb’tan Purevision, ince lensleri yüksek nem ve iyi oksijen iletimi ile birleştiren ileri teknoloji sayesinde sürekli kullanıma izin veren popüler ve ünlü bir lens ürünü serisidir. Ancak, göz doktorunuzun tavsiyesi olmadan sürekli takılmaması gerektiğine dikkat etmek önemlidir. Hem olağan Purevision hem de halefi Purevision 2HD popülerliğini koruyor. Bu lensler, daha da keskin görüşü ve daha fazla konforu sunmaktadır.

Lens Fiyatlarını Ne Belirler?

Lens fiyatları, lens reçeteniz, seçtiğiniz lenslerin türü ve bunları nereden satın aldığınız gibi birçok faktöre bağlıdır.

Lens fiyatlarını etkileyebilecek diğer faktörler arasında üretici indirimleri, bir kerede bir yıllık malzeme satın alma indirimleri ve lenslerinizi ne sıklıkta değiştirdiğiniz yer alabilmektedir.

Lens fiyatlarını birçok faktör etkilediğinden ve fiyatlar sıklıkla değiştiğinden, lens fiyatlarını doğru bir şekilde tanımlamak zordur.

Aşağıdakiler de dahil olmak üzere bir dizi faktör, ilgili kişilerin maliyetini artırabilir:

Astigmatizm, astigmatizmi düzelten lensler, yalnızca miyopu ve hipermetropu düzelten yumuşak lenslerden daha pahalıya mal olabilmektedir.

Renkli kontaklargöz renginizi  geliştirmek veya değiştirmek için renkli yumuşak lensler,   şeffaf lenslerden veya yalnızca hafif bir kullanım tonuna sahip lenslerden daha pahalı olabilmektedir.

Gaz geçirgen kontakt lensler, sert gaz geçirgen lensler  her hasta için özel olarak üretilmektedir. Yumuşak lenlser gibi seri üretilmedikleri için gaz geçirgen lensler, yumuşak lenslerden daha pahalı olabilmektedir.

Lensler Nasıl Sipariş Verilir?

Lens reçetenizi aldıktan sonra, lenslerinizi satın almaya hazırsınız.  Ama nereden satın alınır? Lensleri online marketten mi yoksa göz doktorunun muayenehanesinden mi satın almalısınız? Bu size kalmış.

Reçete bulunduğu sürece kişi online marketlerden lens siparişi verebilmektedir. Bazı lens satışı yapan online marketler aynı zamanda aşağıdakiler gibi çeşitli avantajlar sunmaktadır:

  • Kupon kodları
  • İndirimli nakliye
  • Fiyat eşleştirme
  • Abonelik seçenekleri
  • Müşteri desteği

gibi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir